Şok 11 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

şok aktüel
Oy Vermek İstermisin? 🙂
[Total: 16 Average: 1.8]

Tüketicilerin yoğun ilgi gösterdikleri Şok aktüel ürünler kataloğu yayınlandı mı? Peki Şok 11 Nisan 2018 tarihinde hangi ürünlerde dev kampanyalar mevcut. Sosyal medya üzerinden aramalara başlayan tüketiciler için bu soruların cevabını yazımızda paylaşıyoruz.


Yeni kampanya döneminde geçerli olacak olan Şok 11 Nisan aktüel ürünler kataloğunda dolu dolu indirimler mevcut. Şok aktüel ürünler kataloğunda yer alacak olan ürünlerin planlaması şimdiden yapılmaya başlandı.

Şok 11 Nisan

Şok 11 Nisan aktüel ürünler kataloğu sosyal medya üzerinde yorumlar ve araştırmalar başlandı. Bu araştırmaların sonucunda daha aktüel ürünler kataloğu yayınlanmadan üst sıralara gelmiş durumunda. Peki Şok marketlerinin düzenlemiş olduğu haftalık fırsatları içerisinde hangi ürünler mevcut. Hangi ürünlerde indirimler var tüketicilerin merak konusu olmaya başladı.

Küçük ev aletleri ve Züccaciye grubunda sürekli yayınladığı indirimler bu haftada raflardaki yerlerini alması beklenilmektedir. Son zamanlarda yaptığı büyük ataklar ile raflardaki yeni yerlerini almaya başlayan teknolojik ürünler bu haftada aktüel ürünler kataloğunda olması tüketicilerin isteklerini karşılaması planlanmaktadır.

Şok aktüel ürünler aile bütçelerine destek vererek ekonomik ve kaliteli ürünleri ile 7’den 70’e her il ve ilçede hizmetlerine devam ediyor.

Sizlerde paylaşımlarda bulunduğumuz 11 Nisan Şok aktüel ürünler kataloğunu inceleyerek karlı çıkabilir , istediklerinize uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Bir önceki paylaşımlarımız da mevcut olan Şok 7 Nisan aktüel ürünler kataloğunu inceleyebilir aklınızda kalan ürünleri ekonomik olarak temin edebilirsiniz.

Şok bu hafta tam yeni çocuk sahibi olacak çiftlere özel indirimli ürünleri ile karşımıza çıkıyor.Çift yönlü bebek arabası taşıma kapasitesi 15 Kg , 3 kademeli oturma ayarı , tam kapanabilir tente , ayarlanabilir sırt bölme , 360 derece dönebilen , fren sistemi özelliğine sahip bu ürünün fiyatı : 175,00 TL den sahip olmak için sabahın ilk saatlerinden mağaza önlerinde olmanızı tavsiye ediyoruz. Bebek Yorganı 29,90 TL , Anne Bebek çantası 2 adet termos cebi , 4 adet çok amaçlı bölme 27,90 TL, Ortadontik emzik çeşitleri 6,90 TL , Mama Sandalyesi 49,90 TL , Bebek Alezi 7,95 TL , 50’li top 9,95 TL , Salalnır bebek beşiği katlanabilir ve kilitlenebilir özelliği , 90*50*46 boyutlarında , kolay kurulumlu bu ürün 175,00 TL , Bebek nevresim takımı 39,90 TL , Tonton tabure kaydırmaz taban 7,50 TL , Çocuk Küveti 17,50 TL den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

5 Yorumlar

Yeni Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir