Şok 18 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

şok aktüel
Oy Vermek İstermisin? 🙂
[Total: 7 Average: 2]

Şok 18 Nisan 2018 Aktüel ürünler kataloğu plan hazırları şimdiden başladı. Peki Şok 18 Nisan da hangi ürünlerde muhteşem indirimler var katalog yayınlanır yayınlanmaz detayları ile birlikte sizler için paylaşımlara sunmaya başlayacağız.


Haftanın en özel indirimleri paylaşılması beklenilen Şok 18 Nisan aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünlerde muhteşem indirimler var. Sosyal medya hesaplarında aranmaya başlanılan şok marketler kataloğunda hangi ürünlerde indirimler var , hangi ürünler geliyor gibi arama sonuçları oldukça popüler.

Şok 18 Nisan

Sizlerde bu indirim fuarından yararlanmak istiyorsanız şimdiden aramaları yapabilir ihtiyacınız olan ürünlere en iyi fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Herkesin herkesimin bütçesine hitap eden bu ürünlere sahip olmak için elini çabuk tutmanız ve şimdiden notlarınız almayı tavsiye ederim. Ekonomik alışverişin her zaman önde gelen isimlerinden olan şok marketler bu hafta tüketicilerin gözdesi olmayı planlıyor.

Şok marketler diğer market gruplarına nazaran daha kaliteli ve uygun fiyatlar sunmayı hedef etmiş mağazalar zinciri olarak , tüketicilerinin yanında olmayı ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Sizde bu farklılıktan yararlanmak için şok marketler zincirini ziyaret etmeyi unutmayınız.

Aile bütçesine destek veren marketler zinciri her hafta olduğu gibi bu haftada sürpriz ürünleri ile ekonomik alışverişin tek adresi olmayı sürdürmeye devam ediyor. Şok 18 Nisan tarihinde yayına girecek olan aktüel ürünler kataloğunda herkes den önce haber dar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Bir önceki haftada yayınlanmış olan Şok 11 Nisan kataloğunu incelemek için tıklayınız

Kumtel marka elektrikli ayaklı ızgara yağsız , kokusuz , dumansız pişirme , makinede yıkanabilir ızgara , yüksek ayaklı ızgara , emniyetli rezidans , uyarı ışığı ,2200 w gücü ile satış fiyatı 69,90 TL, Kamp sandalyesi pikniğe mi gittiniz oturmak için tam sizlere göre bir önerimiz var kamp sandalyesi taşıma kılıfı ile birlikte 34,90 TL den sahip olabilirsiniz.

Yine piknik için ideal çözüm olarak termos çantası 19,90 TL , Piknik sepeti 17,50 TL, Piknik seti 16,90 TL, Çek bırak el rondosu 19,90 TL , Muffin 6’lı kek kalıbı 12,90 TL, Kamp taburesi 9,90 TL, Piknik için keyif verici hamak 9,95 TL, Çocuk salıncak 32,90 TL , Hamur porsiyonlayıcı 19,90 TL, Kilim 180*50 ebatlarında 17,50 TL den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Yeni Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir