Şok 24 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

şok aktüel
Oy Vermek İstermisin? 🙂
[Total: 14 Average: 2.9]

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden olan Şok marketler her hafta cumartesi günü düzenlediği , Şok 24 Mart  aktüel ürünler kataloğu muhteşem ürünleri ile raflardaki yerlerini almaya hazırlanıyorlar.


Peki Şok 24 mart tarihinde hangi ürünler muhteşem ürünler var hep birlikte incelemeye alalım. Tüketicilerde biliyor ki kaliteli ve ekonomik ürün deyince akla gelen ilk market zincirlerinden biri olan şok bu hafta sonu da muhteşem ürünleri ile tüketicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Şok 24 Mart aktüel ürünler kataloğunda muhtemel gelmesi beklenilen ürünlerin başında elektronik ürünler yer almakta . Peki bu elektronik ürünler nasıl fiyatlandırılma yapıyor sizler için derlemeye alıyoruz. Özellikle Axen Marka Led TV televizyonlar ekonomik fiyatları ile tüketicilerin ilgisini çekiyor . Özellikleri ile göz dolduran ve uygun fiyat ile satışa sunulan bu Axen marka Televizyonlar kalite bakımından nasıl bir özellik taşıyor.

Şok 24 Mart

Şok marketlerinin 24 Mart cumartesi günü getirmeyi planladığı Axen marka televizyon piyasa şartlarına bakıldığında bir çok aynı özelliği taşıyan marka televizyonlardan fiyatı düşük buda tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Sunny garantisi ile satışa sunulan Led TV leri satın almak için bizleri takip ederek avantajlı çıkabilirsiniz.

Çaydanlık 36,90 TL ,  Cezve 12,90 TL , 2 Kapaklı 4 Bölmeli çok amaçlı dolap 129,90 TL , Seramik Kahvaltılık çeşitleri 3,95 TL , Kapaklı mega saklama kabı 9,95 TL , 4’lü Baharatlık 9,95 TL , Çocuklar için oyun çadırı 32,90 TL , 2’li vahşi doğa canlıları 7,95 TL , Abaküslü yazı tahtası 19,90 TL , Şok bugün ne pişirsem diyenlere özel tavsiye olarak mantar sote öneriyor . Önerilen mantar satış fiyatı 300 Gr. 2,49 TL , Soğan Kg 0,99 TL , Kumtel Defne Mini Fırın 119,00 TL ve Sinbo Mikser 44,90 ‘dan başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Şok aktüel ürünlerde her hafta farklı ürünler sergileyerek her kesime hitap etmeye devam ediyor. Ekonomik ve uygun alışverişin adresi olan Şok marketler tüketicilerini marketlerine çağırıyor. Örneğin geçen hafta yayınlamış olduğu katalog da büyük ilgi gören kızartma tavası hanımların gözdesi olmuş durumunda. Yeni çıkacak olan aktüel ürünler kataloğunu kaçırmamak için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Bir önceki katalog olan Şok 21 Mart 2018 Aktüel Ürünler kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Yeni Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir