Şok 28 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

şok aktüel
Oy Vermek İstermisin? 🙂
[Total: 67 Average: 2.5]

Şok marketler grubundaki pek çok ürün bu hafta tüketicilerinin hizmetine girmeye hazırlanıyor. Peki Şok 28 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli ürünler sosyal medya da aranmaya başlandı bile.


Şok 28 mart 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu şimdiden meraklı tüketiciler tarafından aranmaya başlandı. Peki bu aramalar nasıl yapılıyor . Şok bu hafta hangi ürünler geliyor , hangi ürünlerde indirimler mevcut gibi aramalar tüketicilerinin merak konusu haline gelmeye başladı.

Şok 28 Mart 

Şok 28 Mart Aktüel ürünler kataloğu beklenilen ürünler merak konusu olmaya devam ediyor. Tüketici ihtiyaçlarını iyi tahmin eden firma bu haftada kendisinden söz ettirecek . Bu hafta yayınlanacak olan aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünlerde ne gibi indirimler var sizler için derlemeye alıyoruz.

Şok 28 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak ürünler baharın gelmesi ile beraber bir çok bahçe ürünlerinde ve temizlik ürünleri fırsatlarını ekonomik temin etmek için bizleri takip etmeyi ve haberdar olmayı unutmayınız.Gelmesi beklenilen ürünler tahminler doğrultusunda

Şok marketlerinin birçok kaliteli ve ekonomik ürünler her kesimden takip edilmeye devam ediyor. Ekonomik olarak Aile bireylerine destek veren firmalar başında gelen marketler zinciri cazip fiyatları ile tüketicilerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Her hafta yayınlamış olduğu fırsatları kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanız gerekmekte. Kaçırılan fırsatlar için üzülmeyin her hafta düzenli olarak yayınlanan katalogları takip ederek kaçırmış olduğunuz fırsatlara tekrardan sahip olabilirsiniz.

Group  marka çelik su ısıtıcı 1500 waat gücünde 1,8 Lt. kapasiteli , 360 derece dönebilme kabiliyeti , paslanmaz çelik gövde , su kaynayınca otomatik kapanma  , aşırı ısınmaya karşı çift emniyet sistemi , paslanmaz çelik gizli rezistant özelliği ile bu ürüne 28 Mart tarihinden itibaren 39,90 TL ‘den satın alabilirsiniz. Diğer bir group marka ürün çubuk blender 700 w gücünde motor , iki kademeli hız kontrolü , normal ve turbo hız ayarı , çelik uçlu paslanmaz bıçaklı parçalayıcı özelliği  ile  44,90 TL ‘den , Kumsal granit tava 19,90 TL , Kumsal Sahan 12,90 TL , Hisar yemek kaşığı 2,95/Adet ,Hisar yemek çatalı 2,95 TL / Adet fiyatlarından satın alabilirsiniz.

Şok aktüel ürünler kataloğundaki muhteşem fırsatlardan yararlanmak için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Bir önceki aktüel ürünler kataloğu için Şok 21 Mart tarihli yazımızı okuyabilirsiniz.

One Comment

Yeni Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir