Şok 4 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

şok aktüel
Oy Vermek İstermisin? 🙂
[Total: 35 Average: 2.3]

Şok 4 Nisan çarşamba günü tarihinden itibaren yeni ürünleri sergilemek için hazırlıklarına başladı . Peki 4 Nisan tarihinden hangi ürünler raflardaki yerini alacak.


Şok 4 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunda gelmesi muhtemel ürünler teknolojik gruplar , ev gereçleri ve birçok ürün haftada raflardaki yerlerini alması bekleniyor. Birçok çeşitteki farklı ürünlerin indirim fırsatlarını kaçırmamak için şok marketlerinin aktüel ürünler kampanyasını takip ederek kazançlı çıkabilirsiniz.

Şok 4 Nisan 

Yıl boyunca evinizin ihtiyaçlarını düşünen Şok bu haftada sizleri düşünmeye devam ediyor. Son zamanların en cazip market zincirlerinden olan şok marketler yaptığı farklı kampanyalar ile ses getirmeye devam ediyor. Her zamanki gibi yüzünüzü güldürecek her zamanki gibi kampanyaları Şok 4 Nisan tarihinden itibaren raflardaki yerlerini almaya hazırlanıyor.

Şok aktüel ürünlerinde paylaşılan ürünler şimdiden tüketicilerinin merak konusu olmaya başladı. Aile bütçesine önem veren aile bireyleri ekonomik ve kaliteli ürünler nereden alınır , nasıl alınır gibi aramalar sonucunda ilk sıralarda kendine yer edinen marketler zinciri bu haftada muhteşem fırsatları ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Şok her hafta yayınlamış olduğu ürünler ile tüketicilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Hal böyle olunca tüketiciler yeni çıkacak aktüel ürünler kataloğunu merakla beklemeye başlıyorlar.

Günler öncesinden hazırlanan Şok 4 nisan aktüel kataloğu yayınlanır yayınlanmaz sitemizde detayları ile birlikte paylaşıma sunacağız.

Daha önceki yazı dizimizde paylaştığımız Şok 28 Mart 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunu inceleyebilir fırsatlardan erkenden haberdar olabilirsiniz.

Gokidy Çocuk Bisikleti stabil çelik kadro , kanserojen madde içermeyen plastik , ayarlanabilir sele , V-break fren takımı , tam kapalı zincir koruma , denge tekeri dahil olan bu ürüne 169,90 TL gibi uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Group marka Elektrikli cezve 1000 Watt , 0,4 Litre hazne , Aşırı ısınmaya karşı çift emniyet sistemi ,  Paslanmaz çelik rezidansı özelliği ile 19,90 dan sahip olabilirsiniz. Örme Masa örtüsü 160*220 cm boyutlarındaki kullanışlı bu ürüne 14,90 TL , 4’lü Metal Kutu 19,90 TL , Silikon Yastık 9,90 TL , Kapitoneli Yatak Alezi 22,90 TL , Su arıtma Cihazı 5 Filtreli 6 aşamalı su arıtma , Şebeke suyu kesilse bile 12 litre hazır arıtılmış su , Mineral filtresi ile alkali su , Avrupa tipi musluk özelliği ile 299,00 TL den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

 

7 Yorumlar

Yeni Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir