Şok 7 Mart 2018 Aktüel Ürün Kataloğu

şok aktüel
Oy Vermek İstermisin? 🙂
[Total: 1 Average: 1]

Şok Market Kampanyaları Hız Kesmeden Devam Ediyor ve Eşsiz Fiyatlar Tüketicilerin Yüzünü Güldürüyor. Şok 7 Mart Tarihli Aktüel Ürünler Kataloğunda Yine Pek Çok Üründe İndirim ve Fırsatlar Yer Alıyor…


Şok market yaptığı indirimler ile alışveriş sektöründe gündemi belirlemeye devam ediyor. Farklı markaların yer aldığı indirimli aktüel ürün katalogları müşteriler tarafından büyük beğeni kazanıyor. Özellikle marka ürünler de yaptığı kampanyalar ile dikkat çeken Şok 7 Mart tarihli yeni aktüel kataloğunda yine pek çok üründe indirimler vaat ediyor.

ŞOK 7 MART

Şok yayınladığı aktüel katalogları ile alışveriş sektörünün en çok tercih edilen marketi olma yolunda hızla ilerliyor. Haftalık düzenlenen kampanya katalogları vatandaşların uygun fiyatlarla marka ürünlere ulaşmasını sağlıyor. Türkiye’nin 7 bölgesinde yer alan sayısız mağazası ile her kesime ulaşmayı başaran şok markette yapılan indirimler yerini buluyor.

Şok 7 Mart 2018 tarihinde yine pek çok üründe indirim ve fırsatlar ile müşterilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan kataloglarda tüketim malzemelerinden dayanıklı ev malzemelerine kadar pek çok üründe yeni indirimler yer alıyor. Şimdi ise aktüel ürün takibi yapan müşteriler Şok 7 Mart 2018 aktüel ürün kataloğu yayınlandı mı? hangi ürünlerde indirim var? gibi aramalar yaparak marketin yeni indirimlerinden haberdar olmaya çalışıyor.

Şok aktüel katalogları çıktığı anda sitemiz üzerinden en güncel ve kaliteli hali ile yayınlanmaya devam ediyor. Şok 7 mart tarihli aktüel ürün kataloğu ve içerisinde yer alan ürünler de kampanya kataloğu çıktı anda yine sitemizde siz değerli tüketicilerin beğenisine sunuluyor olacak.

Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi 2200w gücünde 2 hız seçeneği , 3 ısı ayarı , soğuk hava üfleme özelliği , doğal dalgaları canlandıran difüzör , dar kurutma başlığı  , yıkanabilir ve değiştirilebilir filtre ile pratik asma halkası ile hanımların tercihi olmaya aday bu ürünü : 59,90 TL ve 6 taksit seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Diğer ön plana çıkan ürün ise Erkeklerin rahatlığı amaç edinmiş klasik termo tabanlı 40-44 numara arasında yumuşak dolgulu bu klasik erkek ayakkabısına 34,90 TL gibi cüzzi fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Lav 6’lı desenli çay seti 9,95 TL , 3 ‘lü desenli kahve yanı su bardağı 5,95 TL , Keten görünümlü masa örtüsü 10,90 TL , keramika kupa , çerezlik , kase çeşitleri 2,95 TL den sahip olmak için sizleri mağazalarına çağırıyor.

 

Bu süreçte sitemiz içerisinde yer alan bir diğer Şok kataloğu olan ŞOK 3 MART 2018 tarihli aktüel ürün kataloğuna göz gezdirebilir, ve eşsiz fiyatlarla dolu bu indirimlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir