Şok 7 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

şok aktüel
Oy Vermek İstermisin? 🙂
[Total: 17 Average: 2.5]

Şok 7 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu sosyal medya üzerinden şimdiden aranmaya başlandı. Peki Şok 7 Nisan aktüel ürünler kataloğunda beklenilen ürünler neler .


Şok her hafta yayınladığı aktüel ürünler sayfasında bu hafta gelmesi beklenilen muhtemel ürünleri ile her kesimden aranmaya başlandı. Şok son zamanlarda yaptığı büyük atak ve farklı ürün yelpazesi ile tüketicilerinin merak konusu olmaya devam ediyor . Şok 7 Nisan tarihinden itibaren , 1 hafta sürecek olan ürünlerde hangi indirimler var . Bunları sizler için derlemeye başlıyoruz.

Ekonomik olarak Şok marketlerinin getirdiği kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri her kesime hitap ediyor. Haftada 2 kez indirime giren şok aktüel ürünler sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor.

Şok 7 Nisan 2018 tarihide gelmesi beklenilen bazı ürünler Küçük ev aletleri , Teknolojik gruplar , Mutfak ürünleri , çocuklar için eğlenceli oyuncaklar ve bir çok akla gelebilecek ürünleri şimdiden planlaması yapılmaktadır.

Peki  7 nisan Şok kataloğunda hangi ürünler var , hangi ürünlerde büyük indirimler mevcut , Şok marketlerini ziyaret edecek olan müşteriler aktüel kataloğunda yayınlanmayan indirimlerde neler var , Şok marketler müşterilerine hangi ürünlerde kampanyalar yapıyor , gibi aramalar sosyal medyada sorgulanmaya başlandı.

Sizlerde yeni şok aktüel kataloğunu incelemek için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Bir önceki yazı başlığımız olan Şok 4 Nisan aktüel ürünler kataloğunu inceleyebilir , günler öncesinden kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu haftanın ürünler şu şekilde sıralanmaktadır : Kumtel marka tost makinesi kaymaz kauçuk ayaklar , klips özelliği ile kilitleme  , ısı geçirmez dış yüzey , yapışmaz iç yüzey ve 750 W gücü ile karşımıza çıkan bu ürün sadece ve sadece 44,90 TL den satın alabilirsiniz.

Metal kapaklı kavanozlar 6,95 TL / Adet , Metal kapaklı kavanoz 500 cc 4,95 TL/Adet , Paşabahçe servis kasesi 24 cm 6,95 TL, Dalgalı Tabak 7,95 TL , Kumsal marka 2’li granit tava seti farklı renk seçenekleri ile 32,90 TL/Adet , 2’li Renkli granit tava ve sahan seti 32,90 TL/ Adet , Lav marka Aras meşrubat bardağı 2,00 TL/Adet , Ananas soyucu 7,95 TL/Adet .

Mulier marka ahşap kapaklı fanus %100 Kayın Ağacı özelliği ile 19,90 TL / Adet , Mulier 4 gözlü ahşap sunum çerezlik 17,90 TL / Adet , Ahşap Terayağlık 9,95 TL/ Adet , Bay/Bayan Bambu Çorap 2,50 TL/ Adet fiyatlarından satın alabilir hafta sonu fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

Yeni Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir